180-044-201L031
NorCompNorComp
NorComp
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180-044-201L031
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
listoch: 180-044-201L031.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie 180-044-201L031
Číslo dielu 180-044-201L031 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15820 pcs Dátový hárok 180-044-201L031.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated séria 180
obal Tray Ostatné mená 6844FEA
Prevádzková teplota -50°C ~ 100°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 44 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT) Funkcia príruby Mating Side (4-40)
Vlastnosti Shielded Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 5A Typ kontaktu Signal