180-044-113R021
NorCompNorComp
180-044-113R021 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180-044-113R021
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
listoch: 1.180-044-113R021.pdf2.180-044-113R021.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 180-044-113R021
Číslo dielu 180-044-113R021 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22054 pcs Dátový hárok 1.180-044-113R021.pdf2.180-044-113R021.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 180
obal Tray Ostatné mená 180044113R021
8844ME
Prevádzková teplota -50°C ~ 100°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 44 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Funkcia príruby Board Side (4-40) Vlastnosti Grounding Indents, Shielded
Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 3A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Brass
Kontaktný formulár - Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Plug, Male Pins
Štýl konektora D-Sub, High Density farba -
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: NorComp
popis: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT