180-044-101L011
NorCompNorComp
NorComp
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180-044-101L011
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
listoch: 180-044-101L011.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie 180-044-101L011
Číslo dielu 180-044-101L011 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16925 pcs Dátový hárok 180-044-101L011.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated séria 180
obal Tray Ostatné mená 4844MEA
Prevádzková teplota -50°C ~ 100°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 44 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT) Funkcia príruby Cable Side (4-40)
Vlastnosti Shielded Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Brass Kontaktný formulár -
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Plug, Male Pins Štýl konektora D-Sub, High Density
farba - Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
180-044-101L021
180-044-101L021
výrobcovia: NorComp
popis: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Skladom: 16634 pcs
Stiahnuť ▼: 180-044-101L021.pdf
RFQ
180-026-273L020
180-026-273L020
výrobcovia: NorComp
popis: CONN DB26 FEMALE HD CRIMP NICKEL
Skladom: 23146 pcs
Stiahnuť ▼: 180-026-273L020.pdf
RFQ