180-015-101L021
NorCompNorComp
NorComp
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180-015-101L021
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
listoch: 180-015-101L021.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
320 pcs
  • správa
Špecifikácie 180-015-101L021
Číslo dielu 180-015-101L021 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 50037 pcs Dátový hárok 180-015-101L021.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 1 (DE, E) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated séria 180
obal Tray Ostatné mená 5815MEA
Prevádzková teplota -50°C ~ 100°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT) Funkcia príruby Cable Side (4-40)
Vlastnosti Shielded Detailný popis 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 5A Typ kontaktu Signal