178-H15-613R577
NorCompNorComp
NorComp
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 178-H15-613R577
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB PLUG/PLUG 15/15POS RA
listoch: 178-H15-613R577.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • správa
Špecifikácie 178-H15-613R577
Číslo dielu 178-H15-613R577 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB PLUG/PLUG 15/15POS RA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18747 pcs Dátový hárok 178-H15-613R577.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 1 (DE, E); 1 (DE, E) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 178
obal Tray Ostatné mená NOR1829
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C Počet riadkov 3, 3
Počet pozícií 15, 15 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Detailný popis 15, 15 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 3A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Stamped Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub - Stacked farba Black
Odstup spodnej strany 0.350" (8.89mm)