178-025-613R451
NorCompNorComp
NorComp
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 178-025-613R451
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
listoch: 178-025-613R451.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie 178-025-613R451
Číslo dielu 178-025-613R451 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16062 pcs Dátový hárok 178-025-613R451.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B); 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 178
obal Tray Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Počet riadkov 2, 2 Počet pozícií 25, 25
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Funkcia príruby Housing/Shell (4-40) Vlastnosti Grounding Indents, Shielded
Detailný popis 25, 25 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Brass
Kontaktný formulár Stamped Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Plug, Male Pins
Štýl konektora D-Sub - Stacked farba Black
Odstup spodnej strany 0.318" (8.08mm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
178-025-613R481
178-025-613R481
výrobcovia: NorComp
popis: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Skladom: 13373 pcs
Stiahnuť ▼: 178-025-613R481.pdf
RFQ
výrobcovia: NorComp