178-015-613R671
Prehľad produktov
Číslo dielu: 178-015-613R671
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
listoch: 178-015-613R671.pdf
  • správa
Špecifikácie 178-015-613R671
Číslo dielu 178-015-613R671 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13413 pcs Dátový hárok 178-015-613R671.pdf
obal Tray Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Detailný popis 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Brass
Kontaktný formulár Stamped Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Plug, Male Pins
Štýl konektora D-Sub - Stacked farba Black
Odstup spodnej strany 0.318" (8.08mm)