171-025-101L021
NorCompNorComp
NorComp
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 171-025-101L021
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
listoch: 171-025-101L021.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie 171-025-101L021
Číslo dielu 171-025-101L021 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80115 pcs Dátový hárok 171-025-101L021.pdf
Wire Gauge 20-28 AWG Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 171
obal Tray Ostatné mená 2225MEA
Prevádzková teplota -50°C ~ 100°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Funkcia príruby Cable Side (4-40)
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Stamped
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Plug, Male Pins Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: NorComp
popis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Skladom: 4835 pcs
Stiahnuť ▼: 171-025-102-011.pdf
RFQ
výrobcovia: NorComp