F930G337MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F930G337MCC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F930G337MCC
Výrobca / Značka: AVX Corporation
Popis produktu CAP TANT 330UF 4V 20% 2312
listoch: F930G337MCC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie F930G337MCC
Číslo dielu F930G337MCC Výrobca AVX Corporation
popis CAP TANT 330UF 4V 20% 2312 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 129190 pcs Dátový hárok F930G337MCC.pdf
Napätie - hodnotené 4V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
séria F93 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2312 (6032 Metric) Ostatné mená 478-8144-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Kód veľkosti výrobcu C Životnosť @ Temp. -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.80mm) Vlastnosti General Purpose
Poruchovosť - ESR (ekvivalentná odolnosť série) 700 mOhm
Detailný popis 330µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 700 mOhm kapacitné 330µF
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
F930G337MCC
F930G337MCC
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP TANT 330UF 4V 20% 2312