F930G337MCC
NichiconNichicon
F930G337MCC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F930G337MCC
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP TANT 330UF 4V 20% 2312
listoch: F930G337MCC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie F930G337MCC
Číslo dielu F930G337MCC Výrobca Nichicon
popis CAP TANT 330UF 4V 20% 2312 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 113811 pcs Dátový hárok F930G337MCC.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - hodnotené 4V
typ Molded tolerancia 330µF
Veľkosť pozemnej plochy - Balík dodávateľov zariadení C
Veľkosť / rozmer 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) séria F93
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 2312 (6032 Metric)
Ostatné mená F930G337MCC-ND Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu F930G337MCC Životnosť @ Temp. 700 mOhm
Výška - sedenie (Max) 0.106" (2.70mm) Vlastnosti General Purpose
Rozšírený popis 330µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 700 mOhm ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP TANT 330UF 4V 20% 2312 aplikácia -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
F930G476MAA
F930G476MAA
výrobcovia: AVX Corporation
popis: CAP TANT 47UF 4V 20% 1206
Skladom: 324091 pcs
Stiahnuť ▼: F930G476MAA.pdf
RFQ
F930G337MCC
F930G337MCC
výrobcovia: AVX Corporation
popis: CAP TANT 330UF 4V 20% 2312