UWT1V331MNL1GS
NichiconNichicon
UWT1V331MNL1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UWT1V331MNL1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
listoch: 1.UWT1V331MNL1GS.pdf2.UWT1V331MNL1GS.pdf3.UWT1V331MNL1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie UWT1V331MNL1GS
Číslo dielu UWT1V331MNL1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UWT Ripple Current @ nízkej frekvencie 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 493-2206-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose