UVZ2F2R2MPD
NichiconNichicon
UVZ2F2R2MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UVZ2F2R2MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL
listoch: 1.UVZ2F2R2MPD.pdf2.UVZ2F2R2MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UVZ2F2R2MPD
Číslo dielu UVZ2F2R2MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 816926 pcs Dátový hárok 1.UVZ2F2R2MPD.pdf2.UVZ2F2R2MPD.pdf
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UVZ Ripple Current @ nízkej frekvencie 26mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 41.6mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-1424
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2.2µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2.2µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UVZ2F2R2MPD1TD
UVZ2F2R2MPD1TD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL