UVR2W2R2MPD
NichiconNichicon
UVR2W2R2MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UVR2W2R2MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.UVR2W2R2MPD.pdf2.UVR2W2R2MPD.pdf
  • správa
Špecifikácie UVR2W2R2MPD
Číslo dielu UVR2W2R2MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 631716 pcs Dátový hárok 1.UVR2W2R2MPD.pdf2.UVR2W2R2MPD.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UVR Ripple Current @ nízkej frekvencie 35mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 493-1238 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 2.2µF