UVR2G2R2MPD
NichiconNichicon
UVR2G2R2MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UVR2G2R2MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.UVR2G2R2MPD.pdf2.UVR2G2R2MPD.pdf
  • správa
Špecifikácie UVR2G2R2MPD
Číslo dielu UVR2G2R2MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 798139 pcs Dátový hárok 1.UVR2G2R2MPD.pdf2.UVR2G2R2MPD.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UVR Ripple Current @ nízkej frekvencie 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 72mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-1227
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 2.2µF aplikácia General Purpose