UVR2D331MRD
NichiconNichicon
UVR2D331MRD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UVR2D331MRD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.UVR2D331MRD.pdf2.UVR2D331MRD.pdf
  • správa
Špecifikácie UVR2D331MRD
Číslo dielu UVR2D331MRD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72258 pcs Dátový hárok 1.UVR2D331MRD.pdf2.UVR2D331MRD.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria UVR Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.13A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2995A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-1183
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UVR2D331MRD6
UVR2D331MRD6
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL