UVR2C330MPD
NichiconNichicon
UVR2C330MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UVR2C330MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.UVR2C330MPD.pdf2.UVR2C330MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UVR2C330MPD
Číslo dielu UVR2C330MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 381279 pcs Dátový hárok 1.UVR2C330MPD.pdf2.UVR2C330MPD.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UVR Ripple Current @ nízkej frekvencie 205mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 328mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-1163
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 33µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UVR2C330MPD1TD
UVR2C330MPD1TD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL