UUX1C331MNL1GS
NichiconNichicon
UUX1C331MNL1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UUX1C331MNL1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
listoch: 1.UUX1C331MNL1GS.pdf2.UUX1C331MNL1GS.pdf3.UUX1C331MNL1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UUX1C331MNL1GS
Číslo dielu UUX1C331MNL1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
tolerancia 330µF Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria UUX
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can - SMD
Pitch - Konektor 16V Balík / puzdro 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Ostatné mená 493-9617-2
UUX1C331MNL1GS-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Počet kondenzátorov 441mA Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Výrobné číslo výrobcu UUX1C331MNL1GS Životnosť @ Temp. -
impedancia - Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
Rozšírený popis 330µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD aplikácia 2000 Hrs @ 105°C