UUX0J331MNL1GS
NichiconNichicon
UUX0J331MNL1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UUX0J331MNL1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
listoch: 1.UUX0J331MNL1GS.pdf2.UUX0J331MNL1GS.pdf3.UUX0J331MNL1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie UUX0J331MNL1GS
Číslo dielu UUX0J331MNL1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UUX Ripple Current @ nízkej frekvencie 288mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 374.4mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 493-9604-6
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose