UUD1V331MNR1GS
NichiconNichicon
UUD1V331MNR1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UUD1V331MNR1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
listoch: 1.UUD1V331MNR1GS.pdf2.UUD1V331MNR1GS.pdf3.UUD1V331MNR1GS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie UUD1V331MNR1GS
Číslo dielu UUD1V331MNR1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5653 pcs Dátový hárok 1.UUD1V331MNR1GS.pdf2.UUD1V331MNR1GS.pdf3.UUD1V331MNR1GS.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UUD Ripple Current @ nízkej frekvencie 335mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant impedancia 90 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF