UUA1C331MNL1GS
NichiconNichicon
UUA1C331MNL1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UUA1C331MNL1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
listoch: 1.UUA1C331MNL1GS.pdf2.UUA1C331MNL1GS.pdf3.UUA1C331MNL1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UUA1C331MNL1GS
Číslo dielu UUA1C331MNL1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UUA Ripple Current @ nízkej frekvencie 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 435mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 493-9448-2
UUA1C331MNL1GS-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose