URZ2A331MHD1TN
NichiconNichicon
URZ2A331MHD1TN Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: URZ2A331MHD1TN
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.URZ2A331MHD1TN.pdf2.URZ2A331MHD1TN.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie URZ2A331MHD1TN
Číslo dielu URZ2A331MHD1TN Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61787 pcs Dátový hárok 1.URZ2A331MHD1TN.pdf2.URZ2A331MHD1TN.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria URZ Ripple Current @ nízkej frekvencie 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 810mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-12283-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose