URU1H331MHD1TO
NichiconNichicon
URU1H331MHD1TO Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: URU1H331MHD1TO
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.URU1H331MHD1TO.pdf2.URU1H331MHD1TO.pdf
  • správa
Špecifikácie URU1H331MHD1TO
Číslo dielu URU1H331MHD1TO Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5812 pcs Dátový hárok 1.URU1H331MHD1TO.pdf2.URU1H331MHD1TO.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria URU Ripple Current @ nízkej frekvencie 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 795mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-12053-3
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 330µF