UPW2F010MPH
NichiconNichicon
UPW2F010MPH Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPW2F010MPH
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL
listoch: 1.UPW2F010MPH.pdf2.UPW2F010MPH.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie UPW2F010MPH
Číslo dielu UPW2F010MPH Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4228 pcs Dátový hárok 1.UPW2F010MPH.pdf2.UPW2F010MPH.pdf
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UPW Ripple Current @ nízkej frekvencie 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.6mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1µF aplikácia General Purpose