UPW2E2R2MPD
NichiconNichicon
UPW2E2R2MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPW2E2R2MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
listoch: 1.UPW2E2R2MPD.pdf2.UPW2E2R2MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UPW2E2R2MPD
Číslo dielu UPW2E2R2MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 448326 pcs Dátový hárok 1.UPW2E2R2MPD.pdf2.UPW2E2R2MPD.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UPW Ripple Current @ nízkej frekvencie 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 46.4mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-2019
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2.2µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UPW2E221MRD
UPW2E221MRD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Skladom: 64737 pcs
Stiahnuť ▼: UPW2E221MRD.pdf
RFQ
UPW2E2R2MPD1TA
UPW2E2R2MPD1TA
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
Skladom: 480062 pcs
Stiahnuť ▼: UPW2E2R2MPD1TA.pdf
RFQ
UPW2E101MRH6
UPW2E101MRH6
popis: CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Stiahnuť ▼: UPW2E101MRH6.pdf
UPW2E2R2MPD1TD
UPW2E2R2MPD1TD