UPW2D331MRD
NichiconNichicon
UPW2D331MRD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPW2D331MRD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.UPW2D331MRD.pdf2.UPW2D331MRD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UPW2D331MRD
Číslo dielu UPW2D331MRD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64140 pcs Dátový hárok 1.UPW2D331MRD.pdf2.UPW2D331MRD.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria UPW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.265A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-2015
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose