UPW2D100MPH
NichiconNichicon
UPW2D100MPH Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPW2D100MPH
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.UPW2D100MPH.pdf2.UPW2D100MPH.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie UPW2D100MPH
Číslo dielu UPW2D100MPH Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4387 pcs Dátový hárok 1.UPW2D100MPH.pdf2.UPW2D100MPH.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UPW Ripple Current @ nízkej frekvencie 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 128mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 10µF aplikácia General Purpose