UPT2P151MHD
NichiconNichicon
UPT2P151MHD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPT2P151MHD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 220V RADIAL
listoch: 1.UPT2P151MHD.pdf2.UPT2P151MHD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UPT2P151MHD
Číslo dielu UPT2P151MHD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 150UF 20% 220V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80754 pcs Dátový hárok 1.UPT2P151MHD.pdf2.UPT2P151MHD.pdf
Napätie - hodnotené 220V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria UPT Ripple Current @ nízkej frekvencie 580mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 928mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-5702
UPT2P151MHD-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose