UPS2VR47MPD
NichiconNichicon
UPS2VR47MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPS2VR47MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL
listoch: 1.UPS2VR47MPD.pdf2.UPS2VR47MPD.pdf3.UPS2VR47MPD.pdf4.UPS2VR47MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UPS2VR47MPD
Číslo dielu UPS2VR47MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UPS Ripple Current @ nízkej frekvencie 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.6mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-17162
UPS2VR47MPD-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 0.47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 0.47µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UPS2V3R3MPD
UPS2V3R3MPD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Skladom: 355618 pcs
Stiahnuť ▼: UPS2V3R3MPD.pdf
RFQ
UPS2W100MHD1TN
UPS2W100MHD1TN
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Skladom: 210248 pcs
Stiahnuť ▼: UPS2W100MHD1TN.pdf
RFQ
UPS2VR47MPD1TA
UPS2VR47MPD1TA
popis: CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL
Stiahnuť ▼: UPS2VR47MPD1TA.pdf
UPS2VR47MPD1TD
UPS2VR47MPD1TD