UPS2F010MPD
NichiconNichicon
UPS2F010MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPS2F010MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL
listoch: 1.UPS2F010MPD.pdf2.UPS2F010MPD.pdf3.UPS2F010MPD.pdf4.UPS2F010MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2400 pcs
  • správa
Špecifikácie UPS2F010MPD
Číslo dielu UPS2F010MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UPS Ripple Current @ nízkej frekvencie 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.6mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 1µF