UPM1E331MPD1TD
NichiconNichicon
UPM1E331MPD1TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPM1E331MPD1TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.UPM1E331MPD1TD.pdf2.UPM1E331MPD1TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie UPM1E331MPD1TD
Číslo dielu UPM1E331MPD1TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 754134 pcs Dátový hárok 1.UPM1E331MPD1TD.pdf2.UPM1E331MPD1TD.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UPM Ripple Current @ nízkej frekvencie 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 795mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-11736-3
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 85 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UPM1E272MHD6TN
UPM1E272MHD6TN
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Skladom: 84043 pcs
Stiahnuť ▼: UPM1E272MHD6TN.pdf
RFQ
UPM1E331MPD
UPM1E331MPD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL