UPM1C331MPD6TD
NichiconNichicon
UPM1C331MPD6TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPM1C331MPD6TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.UPM1C331MPD6TD.pdf2.UPM1C331MPD6TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UPM1C331MPD6TD
Číslo dielu UPM1C331MPD6TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 697304 pcs Dátový hárok 1.UPM1C331MPD6TD.pdf2.UPM1C331MPD6TD.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UPM Ripple Current @ nízkej frekvencie 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-11715-3
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 120 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UPM1C332MHD6
UPM1C332MHD6
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Skladom: 97451 pcs
Stiahnuť ▼: UPM1C332MHD6.pdf
RFQ
UPM1C331MPD
UPM1C331MPD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL