UPJ2W2R2MPD
NichiconNichicon
UPJ2W2R2MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPJ2W2R2MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.UPJ2W2R2MPD.pdf2.UPJ2W2R2MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie UPJ2W2R2MPD
Číslo dielu UPJ2W2R2MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 152485 pcs Dátový hárok 1.UPJ2W2R2MPD.pdf2.UPJ2W2R2MPD.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UPJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 44.8mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 2.2µF