UPJ2G2R2MPD
NichiconNichicon
UPJ2G2R2MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPJ2G2R2MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.UPJ2G2R2MPD.pdf2.UPJ2G2R2MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie UPJ2G2R2MPD
Číslo dielu UPJ2G2R2MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 190946 pcs Dátový hárok 1.UPJ2G2R2MPD.pdf2.UPJ2G2R2MPD.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UPJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 44.8mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 2.2µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UPJ2G100MHD1TO
UPJ2G100MHD1TO
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Skladom: 153147 pcs
Stiahnuť ▼: UPJ2G100MHD1TO.pdf
RFQ
UPJ2G2R2MPD1TD
UPJ2G2R2MPD1TD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL