UPJ2D010MPD
NichiconNichicon
UPJ2D010MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPJ2D010MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.UPJ2D010MPD.pdf2.UPJ2D010MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1200 pcs
  • správa
Špecifikácie UPJ2D010MPD
Číslo dielu UPJ2D010MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 350287 pcs Dátový hárok 1.UPJ2D010MPD.pdf2.UPJ2D010MPD.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UPJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.4mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 1µF