UPJ2A331MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ2A331MHD6TN Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPJ2A331MHD6TN
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.UPJ2A331MHD6TN.pdf2.UPJ2A331MHD6TN.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UPJ2A331MHD6TN
Číslo dielu UPJ2A331MHD6TN Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 142984 pcs Dátový hárok 1.UPJ2A331MHD6TN.pdf2.UPJ2A331MHD6TN.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria UPJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.42A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-12286-3
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 70 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UPJ2A391MHD
UPJ2A391MHD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Skladom: 115961 pcs
Stiahnuť ▼: UPJ2A391MHD.pdf
RFQ
UPJ2A331MHD
UPJ2A331MHD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Skladom: 121708 pcs
Stiahnuť ▼: UPJ2A331MHD.pdf
RFQ
UPJ2A390MPD1TA
UPJ2A390MPD1TA
popis: CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Stiahnuť ▼: UPJ2A390MPD1TA.pdf
UPJ2A331MHD6
UPJ2A331MHD6