UPB2C220MPD
NichiconNichicon
UPB2C220MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPB2C220MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
listoch: UPB2C220MPD.pdf
  • správa
Špecifikácie UPB2C220MPD
Číslo dielu UPB2C220MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4204 pcs Dátový hárok UPB2C220MPD.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UPB Ripple Current @ nízkej frekvencie 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-5989
UPB2C220MPD-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 22µF