UPA1E331MPD
NichiconNichicon
UPA1E331MPD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UPA1E331MPD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.UPA1E331MPD.pdf2.UPA1E331MPD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1400 pcs
  • správa
Špecifikácie UPA1E331MPD
Číslo dielu UPA1E331MPD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 303975 pcs Dátový hárok 1.UPA1E331MPD.pdf2.UPA1E331MPD.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UPA Ripple Current @ nízkej frekvencie 409.5mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 90 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UPA1E332MHD1TN
UPA1E332MHD1TN
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Skladom: 73313 pcs
Stiahnuť ▼: UPA1E332MHD1TN.pdf
RFQ
UPA1E222MHD6
UPA1E222MHD6
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Skladom: 95853 pcs
Stiahnuť ▼: UPA1E222MHD6.pdf
RFQ
UPA1E331MPD1TD
UPA1E331MPD1TD
popis: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Stiahnuť ▼: UPA1E331MPD1TD.pdf
UPA1E271MPD1TA
UPA1E271MPD1TA
popis: CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL
Stiahnuť ▼: UPA1E271MPD1TA.pdf
UPA1E271MPD1TD
UPA1E271MPD1TD
Stiahnuť ▼: UPA1E271MPD1TD.pdf
UPA1E331MPD1TA
UPA1E331MPD1TA