ULD1A331MPD1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ULD1A331MPD1TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE
listoch: 1.ULD1A331MPD1TD.pdf2.ULD1A331MPD1TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie ULD1A331MPD1TD
Číslo dielu ULD1A331MPD1TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 443608 pcs Dátový hárok 1.ULD1A331MPD1TD.pdf2.ULD1A331MPD1TD.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ULD Ripple Current @ nízkej frekvencie 231mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 330mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-17643-1
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Výška - sedenie (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ULD1C101MED
ULD1C101MED
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE
Skladom: 1030287 pcs
Stiahnuť ▼: ULD1C101MED.pdf
RFQ
ULD1A331MPD
ULD1A331MPD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE