UKT1H331MPD1TD
NichiconNichicon
UKT1H331MPD1TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UKT1H331MPD1TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
listoch: 1.UKT1H331MPD1TD.pdf2.UKT1H331MPD1TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UKT1H331MPD1TD
Číslo dielu UKT1H331MPD1TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 210642 pcs Dátový hárok 1.UKT1H331MPD1TD.pdf2.UKT1H331MPD1TD.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UKT Ripple Current @ nízkej frekvencie 410mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia -
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 493-10664-3 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF