UKT1C331MPD1TD
NichiconNichicon
UKT1C331MPD1TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UKT1C331MPD1TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.UKT1C331MPD1TD.pdf2.UKT1C331MPD1TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie UKT1C331MPD1TD
Číslo dielu UKT1C331MPD1TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 275779 pcs Dátový hárok 1.UKT1C331MPD1TD.pdf2.UKT1C331MPD1TD.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UKT Ripple Current @ nízkej frekvencie 265mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 397.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-10638-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia Audio
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UKT1C470MDD1TD
UKT1C470MDD1TD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Skladom: 668479 pcs
Stiahnuť ▼: UKT1C470MDD1TD.pdf
RFQ
UKT1C223MRD
UKT1C223MRD
výrobcovia: Nichicon
popis: 16V 22000UF 20% AUDIO-LEADED
Skladom: 47098 pcs
Stiahnuť ▼: UKT1C223MRD.pdf
RFQ
UKT1C331MPD
UKT1C331MPD
popis: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL