UKT1A331MPD1TD
NichiconNichicon
UKT1A331MPD1TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UKT1A331MPD1TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.UKT1A331MPD1TD.pdf2.UKT1A331MPD1TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie UKT1A331MPD1TD
Číslo dielu UKT1A331MPD1TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 277634 pcs Dátový hárok 1.UKT1A331MPD1TD.pdf2.UKT1A331MPD1TD.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UKT Ripple Current @ nízkej frekvencie 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 360mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-10625-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia Audio