UHD1E331MPD6TD
NichiconNichicon
UHD1E331MPD6TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UHD1E331MPD6TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.UHD1E331MPD6TD.pdf2.UHD1E331MPD6TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie UHD1E331MPD6TD
Číslo dielu UHD1E331MPD6TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 369932 pcs Dátový hárok 1.UHD1E331MPD6TD.pdf2.UHD1E331MPD6TD.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria UHD Ripple Current @ nízkej frekvencie 42.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 85mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 53 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose