UHD1C331MPD1TD
NichiconNichicon
UHD1C331MPD1TD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UHD1C331MPD1TD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.UHD1C331MPD1TD.pdf2.UHD1C331MPD1TD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie UHD1C331MPD1TD
Číslo dielu UHD1C331MPD1TD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 575234 pcs Dátový hárok 1.UHD1C331MPD1TD.pdf2.UHD1C331MPD1TD.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UHD Ripple Current @ nízkej frekvencie 532mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 72 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UHD1C222MHD1TO
UHD1C222MHD1TO
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Skladom: 139494 pcs
Stiahnuť ▼: UHD1C222MHD1TO.pdf
RFQ
UHD1C392MHD
UHD1C392MHD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Skladom: 71496 pcs
Stiahnuť ▼: UHD1C392MHD.pdf
RFQ
UHD1C331MPD
UHD1C331MPD
popis: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL