UFW2A331MHD1TO
NichiconNichicon
UFW2A331MHD1TO Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UFW2A331MHD1TO
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.UFW2A331MHD1TO.pdf2.UFW2A331MHD1TO.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie UFW2A331MHD1TO
Číslo dielu UFW2A331MHD1TO Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80498 pcs Dátový hárok 1.UFW2A331MHD1TO.pdf2.UFW2A331MHD1TO.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria UFW Ripple Current @ nízkej frekvencie 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.125A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-11056-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 330µF aplikácia Audio
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UFW2A331MHD
UFW2A331MHD
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL