UES1V331MHM1TO
NichiconNichicon
UES1V331MHM1TO Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UES1V331MHM1TO
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.UES1V331MHM1TO.pdf2.UES1V331MHM1TO.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie UES1V331MHM1TO
Číslo dielu UES1V331MHM1TO Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72096 pcs Dátový hárok 1.UES1V331MHM1TO.pdf2.UES1V331MHM1TO.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria UES hodnotenie -
polarizácia Bi-Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-10851-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapacitné 330µF aplikácia Audio