UCY2C331MHD6
NichiconNichicon
UCY2C331MHD6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCY2C331MHD6
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.UCY2C331MHD6.pdf2.UCY2C331MHD6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UCY2C331MHD6
Číslo dielu UCY2C331MHD6 Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59166 pcs Dátový hárok 1.UCY2C331MHD6.pdf2.UCY2C331MHD6.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria UCY Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.445A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.89A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-16707
UCY2C331MHD6-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose