UCS2D820MHD
NichiconNichicon
UCS2D820MHD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCS2D820MHD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.UCS2D820MHD.pdf2.UCS2D820MHD.pdf
  • správa
Špecifikácie UCS2D820MHD
Číslo dielu UCS2D820MHD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 154286 pcs Dátový hárok 1.UCS2D820MHD.pdf2.UCS2D820MHD.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria UCS Ripple Current @ nízkej frekvencie 690mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.38A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-14937
UCS2D820MHD-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 82µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 82µF aplikácia General Purpose