UCS2D221MHD
NichiconNichicon
UCS2D221MHD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCS2D221MHD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.UCS2D221MHD.pdf2.UCS2D221MHD.pdf
  • správa
Špecifikácie UCS2D221MHD
Číslo dielu UCS2D221MHD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71129 pcs Dátový hárok 1.UCS2D221MHD.pdf2.UCS2D221MHD.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria UCS Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.183A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.365A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-14936
UCS2D221MHD-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose