UCS2C101MHD
NichiconNichicon
UCS2C101MHD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCS2C101MHD
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.UCS2C101MHD.pdf2.UCS2C101MHD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UCS2C101MHD
Číslo dielu UCS2C101MHD Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 113593 pcs Dátový hárok 1.UCS2C101MHD.pdf2.UCS2C101MHD.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria UCS Ripple Current @ nízkej frekvencie 710mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.42A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 493-5865
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UCS2114T-1-V/LX
UCS2114T-1-V/LX
výrobcovia: Micrel / Microchip Technology
popis: DUAL USB PORT POWER SWITCH WITH
Skladom: 43985 pcs
Stiahnuť ▼: UCS2114T-1-V/LX.pdf
RFQ
UCS2C101MHD6TN
UCS2C101MHD6TN
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Skladom: 114153 pcs
Stiahnuť ▼: UCS2C101MHD6TN.pdf
RFQ
UCS2C101MHD6
UCS2C101MHD6
výrobcovia: Nichicon