UCM1V331MNL1GS
NichiconNichicon
UCM1V331MNL1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UCM1V331MNL1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
listoch: 1.UCM1V331MNL1GS.pdf2.UCM1V331MNL1GS.pdf3.UCM1V331MNL1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie UCM1V331MNL1GS
Číslo dielu UCM1V331MNL1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria UCM Ripple Current @ nízkej frekvencie 425mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 493-14539-2
UCM1V331MNL1GS-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 80 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF